Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 19.11.2019 11:19

11 листопада 2019 року за доброю традицією з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Великобурлуцький Будинок культури зібрав усіх тих, хто своєю творчістю та любов’ю до обраної професії створює святковий настрій, несе радість, запалює та зігріває серця інших – велику родину культпрацівників Великобурлуччини.

У цей день слова щирих і сердечних вітань на адресу працівників сфери культури та майстрів народного мистецтва прозвучали від очільників громади та району, керівників їх структурних підрозділів: Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка, голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Ігоря Коваленка, голови Великобурлуцької районної ради Олександри Жиліної, начальника відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради Олександра Мельникова, завідувача сектору культури і туризму Великобурлуцької районної державної адміністрації Анастасії Придацької.

Під час урочистої частини заходу кращим представникам культури Великобурлуччини були вручені почесні відзнаки від Великобурлуцької селищної ради, Великобурлуцької районної державної адміністрації та районної ради.

За високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток культури Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради були нагороджені: директор КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» Олена Гурська, керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» КЗ «Великобурлуцький  Будинок культури» Юлія Сула та керівник фольклорного ансамблю «Світанок» КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» Людмила Баларьова.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади та з нагоди професійного свята Подякою Великобурлуцького селищного голови відзначені: завідувач Канівцевського сільського клубу Людмила Івченко, завідувач Першогнилицького сільського клубу Наталія Кривоконенко та директор Площанського сільського Будинку культури Світлана Кашенко.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток аматорської творчості, активну участь у культурно-мистецьких заходах Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади, примноження її творчих здобутків та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Подяки від Великобурлуцького селищного голови  отримали: хоровий колектив «Чисті криниці» КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» (керівник Олена Гречихіна), зразковий аматорський хореографічний колектив «Слов’яночка» КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» (керівник Юлія Сула), вокальний ансамбль «Червона калина» Канівцевського сільського клубу (керівник Галина Пісклова), вокальний ансамбль «Яворина» Площанського сільського Будинку культури (керівник Людмила Мулик), народні аматори Великобурлуччини Олена Будніченко, Сергій Юр’єв, Олександр Попов, Любов Петухов та Микола Куліш.

Ще Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва пов'язаний з двома значними подіями у культурному житті громади: 30-річчям відкриття Великобурлуцького Будинку культури та 30-річчям хорового колективу «Чисті криниці».

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко привітав «ювілярів», подякував усім працівникам, учасникам творчих колективів Великобурлуцького Будинку культури за професіоналізм, самовіддану працю та  побажав міцного здоров’я, добра, творчого натхнення і вдячних глядачів. Чудовим подарунком від селищного голови  на ювілей закладу стала швейна машинка для пошиву та ремонту сценічних костюмів.

Святкового настрою та яскравих позитивних емоцій присутнім додали виступи гостей із м. Харкова: заслуженого артиста України Олександра Величка, лауреатів Всеукраїнських конкурсів Анни Ніконової, Олександра Мовчана, Богдана Клика, Касандри.