Громадське обговорення

Дата: 01.03.2019 11:09

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПЛАНУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Великобурлуцька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. Із текстом проекту можна ознайомитися за посиланням:

План соціально-економічного розвитку Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки

Свої пропозиції або зауваження (із зазначеним власним ПІБ та контактними даними – телефон, адреса) надсилати на електронну скриньку: velburselrada@gmail.com (з приміткою в темі – план соціально-економічного розвитку) до 15 березня 2019 року або на поштову адресу: Великобурлуцька селищна рада, вул. Центральна, 40, смт Великий Бурлук, Харківська область, 62602.

Громадські слухання на тему: «План соціально-економічного розвитку Великобурлуцької селищної об'єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки» відбудуться 15 березня 2019 року о 10:00 годині у приміщенні Великобурлуцької селищної ради (залі засідань).