Дитяче свято

Дата: 13.12.2018 11:06

У приміщенні Великобурлуцької селищної ради 12 грудня в переддень Дня святого Миколая відбулося дитяче свято для дітей з фізичними вадами.

Запрошені аніматори Пірат Капітан Біллі та його помічниця провели для дітлахів навчальний курс піратської школи та вручили кожному піратські листи. Веселими конкурсами та забавами була охоплена кожна дитина та навіть присутні батьки. Посмішки сяяли на обличчях дітлахів. Свято запалило вогники надії та віри в чудеса .

Від селищного голови В. Терещенка діти отримали солодкі подарунки. Кожен з них пішов додому заряджений новорічним настроєм в очікуванні чудес та справдження мрій.