Всеукраїнський тиждень права в закладах освіти Великобурлуцької селищної ради

Дата: 27.12.2019 10:55

В Україні щороку в грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року №568-р було затверджено План заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права. Передбачені розпорядженням заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту. Зокрема, було заплановано організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

З 9 по 13 грудня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Великобурлуцької селищної ради в рамках Всеукраїнського тижня права було заплановано та проведено різноманітні тематичні заходи інформаційного та виховного характеру.

КЗ «Великобурлуцький ліцей»

- Бесіда «Права дітей» у 1-А класі;
- П’ятихвилинка «Права дітей» у 1-Б класі;
- Виховна година «Права і обов’язки школярів» у 4-А класі;
- Виховний захід «Закони всім потрібно знати» у 6 класах;
- Правоосвітницьке заняття «Знай і захищай свої права» у 10-Б класі;
- Екскурсія для учнів 9-х класів у Великобурлуцький районний суд Харківської області;
- Учні 9-х класів прослухали лекцію представника ювінальної превенції Баранова Володимира.

КЗ «Першогнилицький ліцей»

- Правовий тренінг «Світ моїх прав»;
- Практичне заняття «Конституційні права та обов’язки громадянина України»;
- Виховна година «Будемо жити дружно».

КЗ «Площанський ліцей»

- Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;
Анкетування  «Чи знаю я свої права?»