Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2020 10:53

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва! Від щирого серця вітаємо із професійним святом працівників культури. Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи, ніколи не покидають Вас.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко  привітав працівників культури зі святом та нагородив почесними грамотами за розвиток аматорського мистецтва, відродження та збереження української культури, активну участь у житті громади працівників та оголосив подяку аматорам народного мистецтва за творчий неспокій та громадську активність.

Дякуємо вам за вашу працю! Ви докладаєте великих зусиль для того, щоб ми могли пишатися нашою Великобурлуччиною. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!