Благодійна допомога «Скринька здоров’я громади»

Дата: 15.06.2020 10:49

Питання боротьби з пандемією COVID-19 та профілактика захворюваності наразі не втрачає актуальності. Крім використання коштів селищного бюджету, проводиться робота з пошуку грантових програм різних фондів, з метою залучення додаткових позабюджетних коштів.

Так, у травні цього року Великобурлуцька селищна рада подала заявку на участь у благодійному проєкті «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки «Програми U-LEAD з Європою». На минулому тижні від фонду надійшла благодійна допомога «Скринька здоров’я громади» у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: костюми біологічного захисту, захисні  окуляри, респіратори, маски медичні захисні, рукавички, термометр безконтактний та дезінфікуючі засоби.

Дякуємо благодійному фонду “Карітас України” за надану допомогу!