Представили поліцейських офіцерів громади

Дата: 14.01.2020 10:37

14 січня 2020 року під час апаратної наради Великобурлуцький селищний голова Віктор ТЕРЕЩЕНКО представив нових поліцейських офіцерів громади.  Він зазначив, що  перед призначенням на нові посади, у рамках пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади», старший лейтенант поліції Олексій Кормілець та майор поліції Віталій Пономар, пройшли навчання в ДДУВС..

Перед присутніми виступили поліцейські офіцери громади, які  розповіли  про формат роботи поліцейського офіцера. Поліцейський громади  буде опікуватися потребами  місцевого населення та підтримувати з ним постійний контакт, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню адміністративних та кримінальних правопорушень.