У кожного з нас є герой. Ми звемо його «тато»

Дата: 14.06.2019 10:31

В Україні з'явилося нове свято - День батька. Відповідний Указ Президента затвердив Кабінет Міністрів України 18 травня 2019 року. Відповідно до нього День батька святкуватимуть кожного року у третю неділю червня. Основною метою є створення сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищення статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей. Аналізуючи ситуацію в Україні на теперішній час, можна побачити загрозливі тенденції занепаду родинного та сімейного життя, збільшення кількості розлучень, поширення серед молоді перебування у «цивільному шлюбі», небажання молодих сімей створювати повноцінні сім’ї. Це в свою чергу порушує проблеми пов’язані з відповідальним батьківством.

Великобурлуцька ОТГ не залишилась осторонь цього нового свята, яке цього року відзначається на 16 червня. Так до Дня батька у читальному залі КЗ «Великобурлуцька бібліотека для дітей» організовано виставку «У кожного з нас є герой. Ми звемо його «тато». На виставці представлені художні твори, які буде цікаво читати дитині разом з татом: завзяті вірші А. Усачова, кумедні історії Т. Янссон, захоплюючі розповіді А. Гайдара і багато інших, малюнки наших маленьких читачів. Також бібліотекар Сіренко Світлана провела майстер-клас з виготовлення тематичних поздоровних листівок.

Книжкова виставка діє до кінця червня. КЗ «Великобурлуцька бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих.

завідувач КЗ «Великобурлуцька бібліотека для дітей»
Ніконенко М.І.