Нас єднає Шевченкове слово

Дата: 14.03.2019 10:30

Працівники  КЗ «Великобурлуцька бібліотека для дітей» продовжують вшановувати пам'ять великого поета, митця, художника і політичного діяча Т.Г.Шевченка. Так, 13 березня  для учнів 7-а кл. Великобурлуцького ліцею   бібліотекарем Маргаритою Ніконенко була підготовлена та проведена літературна вікторина-квест «Тарасове слово звучатиме вічно».  Дітям було запропоновано  розділитися на дві команди - «Бандуристи» та «Кобзареві діти» і  пройти такі зупинки: «Розминка», «Секретна абетка», «Пошукова»,  «Знайди зайве», «Поетичний», «Хто швидше». Усі учасники показали свої знання та довели, що знають немало про Тараса Григоровича, а також дізналися багато цікавої інформації, яку, можливо, і не чули раніше. Але змагання є змаганням і  переможцем стала команда «Кобзареві діти». Від бібліотеки капітанам було вручено дипломи та подаровано для класу плакат, який містить інформацію про життя та творчість Т.Г.Шевченка.

Завідувач бібліотеки
Г.Фендрикова