Дотримуйтесь тиші у нічний час!

Дата: 27.07.2018 10:29

На черговій сесії селищної ради внесено зміни до Правил благоустрою територій населених пунктів Великобурлуцької селищної ради щодо додержання тиші та громадського правопорядку.

Встановлено, що у нічний час із 22.00 до 08.00 на території населених пунктів забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Вимоги щодо додержання тиші не поширюються на випадки передбачені законодавством, зокрема у разі відзначення встановлених законом святкових і неробочих днів, днів міст, інших свят відповідно до рішення місцевої ради, проведення спортивних змагань тощо.

Рішення прийнято на виконання вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Звертаємо увагу громади на необхідність дотримання встановлених правил.