8 травня – День пам’яті та примирення

Дата: 10.05.2019 10:23

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення 8 травня на території Великобурлуцької ОТГ відбулися скорботні мітинги.

Пам’ять жертв Другої світової війни вшановували на станції Бурлук біля могили загиблих воїнів-залізничників і на меморіальному комплексі в селі Плоске.

Мітинги відбулися за участі Великобурлуцького селищного голови В.Терещенка, керівництва та працівників районних органів влади, представники трудових колективів організацій та установ, громадських ветеранських організацій, жителі населених пунктів. Присутні  вшанували пам’ять жертв Другої світової війни і всіх захисників України покладанням квітів до братської могили і обелісків та хвилиною мовчання.

Напередодні Дня Перемоги великобурлучани  вшанували пам'ять загиблого  учасника АТО десантника  Дмитра Посохова, поклали квіти до його могили та до меморіальної дошки, встановленої біля школи в селі Плоске, в якій він навчався.