Канівцевська сільська бібліотека-філія долучилася до вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів

Дата: 28.11.2019 10:19

Щороку в Україні в листопаді згадують про голодомори 1932-1933 років, а також 1921—1923 та 1946—1947 років. В рамках цих подій по всій Україні проводять поминальні панахиди, реквієми, тематичні виставки та традиційну акцію "Запали свічку". Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя.

Канівцевська сільська бібліотека-філія також долучилася до вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів. Так, 23 листопада для користувачів бібліотеки була проведена година пам’яті жертв голодомору та представлена книжкова виставка-реквієм «Пом’янімо 33-й». Відвідувачі мали змогу ознайомитися з історією тих трагічних часів та зі спогадами старожилів про той страшний штучний голод. Наостанок присутні вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання та запалили поминальні свічки.