Відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великобурлуцької ОТГ

Дата: 31.07.2019 10:07

30 липня 2019 року в залі засідань Великобурлуцької селищної ради  відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великобурлуцької ОТГ.

Під час засідання відбулася презентація та обговорення результатів соціально-економічного  аналізу громади, аналіз результатів опитування мешканців та підприємців громади.

Представники Робочої групи спільно з радником з питань регіонального розвитку Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимиром Родченко обговорили  прогнози та сценарій розвитку громади.

Працюючи в групах вирішили  питання щодо визначення стратегічного бачення Великобурлуцької ОТГ та провели SWOT-аналіз. Визначили сильні та слабкі сторони, можливості та загрози розвитку громади.

Розробка стратегії розвитку здійснюється за підтримки Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою” та Мінрегіону.