Медичний персонал КНП «Великобурлуцький центр ПМСД» отримав засоби індивідуального захисту, антисептичні та дезінфікуючі засоби

Дата: 06.05.2020 09:59

В зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, а саме підтвердження випадку захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19,  Великобурлуцька селищна рада розпочала видачу засобів індивідуального захисту, антисептичних та дезінфікуючих засобів  підрозділам і службам громади та району, які будуть використовуватися їх працівниками у вогнищах коронавірусної інфекції .

Першими допомогу отримав медичний персонал КНП «Великобурлуцький центр ПМСД». Зокрема було передано маски медичні одноразові, шапочки медичні одноразові, бахіли медичні одноразові, халати медичні одноразові, рукавички лабораторні одноразові, рушники паперові,  респіратори, антисептичні засоби, костюми біохімічні захисті, окуляри захисні.