Чемпіонат з шахів

Дата: 13.03.2020 09:55

7 березня 2020 року в смт Великий Бурлук відбулися спортивні змагання з шахів серед спортсменів колективів фізичної культури (КФК) – «Чемпіонат Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади з шахів 2020 року». Цю особисту першість серед кращих шахістів Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади та Великобурлуцького району організовував і проводив відділ освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради.

Бажання взяти участь в грі, яка поєднує в собі елементи мистецтва (уява), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту виявили: Сергій Тітаренко (КФК «Федерація футболу Великобурлуцького району»), Микола Доля (КФК Великобурлуцька селищна рада), Сергій Євдокимов (КФК КЗ «Центр дитячо-юнацької творчості»), Максим Євдокимов (КФК КЗ «Великобурлуцький ліцей»), Олександр Сазонов (КФК Шипуватська сільська рада).

Головна суддівська колегія прийняла рішення провести цей чемпіонат за коловою системою, матч - з двох партій, контроль часу – 15 хвилин на партію, за перемогу в матчі нараховувалось 2 бали, за нічийний результат гравці отримували по 1 балу, поразка 0 балів.

Після процедури жеребкування спортсмени для здобуття перемоги поринули у стратегічні шахові системи, які дали такі результати зустрічей:

О. Сазонов – М. Євдокимов 2:0,
С. Тітаренко – С. Євдокимов 0:2,
 М. Євдокимов – С. Тітаренко 0:2,
М. Доля – О. Сазонов 0:2,
С. Тітаренко – М. Доля 0:2,
С. Євдокимов – М. Євдокимов 1:1,
М. Доля – С. Євдокимов 2:0,
О. Сазонов – С. Тітаренко 2:0,
С. Євдокимов – О. Сазонов 0:2,
М. Євдокимов – М. Доля 1:1.

Під час шахових партій гравці не одноразово демонстрували творчі здібності, концентрацію, критичне мислення і в підсумку шахісти посіли такі місця: 5 місце – М. Євдокимов, 4 місце – С. Тітаренко, 3 місце – С. Євдокимов, 2 місце – М. Доля, а перемогу  впевнено здобув О. Сазонов. Наші вітання чемпіону! Призери та переможець  цих спортивних змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Головний спеціаліст відділу освіти,
культури, спорту та туризму