Новорічний ранок в ЦДЮТ

Дата: 14.01.2020 09:43

20 грудня у Комунальному  закладі  «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради» панував піднесений настрій. У святковому залі, прикрашеному яскравим серпантином, різнокольоровими гірляндами та іграшками, виготовленими власноруч вихованцями закладу, діти з нетерпінням чекали на улюблених героїв заходу - Діда Мороза та Снігуроньку. Діти радо зустріли довгоочікуваних гостей. Вихованці з задоволенням розповідали їм вірші, розгадували загадки, грали в ігри, показали лялькову виставу «Рукавичка». Учасники заходу та їх  батьки отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень. Всі діти отримали від Діда Мороза солодощі та сувеніри.

Адміністрація закладу