Соціальна робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 20.10.2020 09:38

Продовжується робота по плановій перевірці на території Великобурлуцької громади сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Основною метою цієї роботи є запобігання дитячої безпритульності, профілактика проявів вчинення дітьми правопорушень та злочинів, виявлення випадків порушень прав дітей.

19 жовтня 2020 року спеціалістами Великобурлуцької селищної ради, фахівцем з соціальної роботи Великобурлуцького районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та дільничними офіцерами поліції Великобурлуцької громади здійснено виїзд до чотирьох сімей.

Під час перевірки комісія роз’яснює батькам із числа сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про правову відповідальність та наслідки невиконання батьківських обов’язків, а також надає інформацію для змін та покращення умов проживання сім’ї.