Поточний ремонт дороги

Дата: 20.07.2017 09:33

Проблема доріг хвилювала людей завжди, а сучасні дороги – це, взагалі, головний біль і для водіїв, і для пішоходів. Кожен з нас мріє швидко та комфортно доїхати до місця призначення, але як це можливо, коли на наших дорогах  «то яма, то канава»?

Великобурлуцька селищна рада не залишила осторонь це питання, адже пріоритетом вона ставить соціально-економічний розвиток своєї території та покращення рівня життя населення.

Так у липні поточного 2017 року продовжено реалізацію проекту капітального ремонту дороги по вулиці Слобожанська в смт. Великий Бурлук. У межах виділеного фінансування 448475 грн. (з яких 222204 грн. бюджет Великобурлуцької селищної ради, 226271 грн. кошти державного бюджету) улаштовано 1800 м2 твердого покриття.