Вітаємо Петра Івановича Ахтирського з 90-річчям

Дата: 25.06.2020 09:16

Далеко не кожному доля дає можливість зустріти на життєвому шляху 90-річний ювілей. Петро Іванович Ахтирський свій славний поважний вік зустрічав 23 червня. Життєва мудрість в очах, оптимізм, позитивні емоції - саме таким він вийшов до гостей, які завітали на поріг його оселі. Із важливою і значимою подією ювіляра привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, секретар селищної ради Ганна Крюк, редактор газети "Вісник Великобурлуччини" Лідія Лукашова. Вони побажали невтомному трудівнику сил і наснаги на кожен прийдешній день у колі рідних і близьких людей, які радують турботою та увагою.