День працівників освіти
Вчитель – це не просто професія, це покликання душі! Це твердження відомо вже давно і не підлягає жодному сумніву. Адже далеко не кожен може бути таким терплячим і наполегливим, добрим та суворим водночас. Ви вкладаєте у своїх учнів зерна знань і умінь, любові до рідного краю, до природи, до життя, щоб в подальшому вони стали достойними людьми.
Не так давно свято вчителя отримало нову назву – День працівників освіти. І це дійсно правильно, адже налагодити навчальний процес,забезпечити комфортні умови для навчання допомагають і кухарі, і технічний персонал – всі, хто працює в освітніх закладах.
Професійне свято це привід ще раз подякувати всім освітянам за таку нелегку справу, яку ви робите, за любов до наших дітей.
З нагоди свята Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Олександр Мельников відвідали колективи Великобурлуцького, Площанського та Першогнилицького ліцеїв. Привітали зі святом, побажали професійних успіхів і сімейного щастя, міцного здоров’я і невичерпної наснаги. Вручили почесні грамоти та подяки за самовіддану і багаторічну працю.