Відбувся Ярмарок громадських організацій

Дата: 01.10.2020 09:07

30.09.2020 року в рамках реалізація заходів проєкту «Зміни в громаді починаються з тебе» проведено ярмарок громадських організацій Великобурлуцької ОТГ, у якому прийняли участь представники 3 громадських організацій та об'єднань Великобурлуцької громади - підписантів Хартії (Меморандуму) Великобурлуцької Реформаторської Коаліції. У зв’язку з непростою епідеміологічною ситуацією, яка складається на сьогоднішній день у Харківській області, з метою запобігання скупчення у одному місці великої кількості людей проведення ярмарку проводилося у формі роботи інформаційного намету. Але це не завадило багатьом мешканцям громади отримати інформацію про діяльність громадських організацій та об’єднань громади. Під час заходу була проведена презентація громадських організацій - учасників коаліції, розповсюджені буклети про громадський сектор Великобурлуцької ОТГ, проводилися обговорення дорожньої карти реформ з мешканцями громади. Ярмарок проводився при підтримці Чугуївської правозахисної групи в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.