Чергова сесія Великобурлуцької селищної ради

Дата: 25.07.2018 09:04

24 липня 2018 року відбулася чергова четверта сесія Великобурлуцької селищної ради VII скликання.

Розглянуто ряд питань, зокрема про внесення змін до Великобурлуцького селищного бюджету на 2018 рік, про надання Великобурлуцькому КВКП «Водоканал» техніки, про внесення змін в Положення про надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям населення Великобурлуцької селищної ради, про внесення змін в Програму проведення урочистих та святкових заходів на території Великобурлуцької селищної ради у 2018 році, земельні питання тощо.

Всі питання попередньо розглянуті на засіданнях відповідних постійних комісій селищної ради.