Пошук

Гонка за лідерами триває

Дата: 24.07.2020 08:56
Кількість переглядів: 442

В матчі восьмого туру «Чемпіонату Великобурлуччини з футболу 2020 року» зустрічалися лідери змагань «Дружба» та «Маяк-Підсереднє». Обидві команди продемонстрували достатньо якісну гру та майстерність для такого рівня змагань. Вже на перших хвилинах  господарі («Дружба») повели в рахунку завдяки забитому на другій хвилині м’ячу. Початок другого тайму теж був за лідерами чемпіонату, тож рахунок 2:0, і гості («Маяк-Підсереднє») опиняються в дуже скрутному становищі. Але такий розвиток подій не засмутив підсереднян, адже в їх складі є один з найкращих гравців змагань А. Торчило, який ударом з одинадцятиметрової позначки скоротив відставання в рахунку, а красивим голом з льоту встановив остаточний підсумок цього двобою  – 2:2. Не припиняє гонку за лідерами «Зоря», яка в черговому матчі впевнено перемогла «Буряківник» - 6:2.

Більш детальна інформація про хід чемпіонату приведена в таблицях.