Відзначення 76-ї річниці визволення Великобурлуччини від нацистських загарбників

Дата: 06.02.2019 08:55

5 лютого на Меморіальному комплексі Слави Великобурлуцький селищний голова В.Терещенко приймав учать в урочистому мітингу з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Великобурлуччини від нацистських загарбників. На заході були присутні голова районної державної адміністрації І.Коваленко, голова районної ради О. Жиліна, представники районних установ, організацій, осередків політичних партій і громадських об’єднань.

«Важкими втратами було повернуто свободу і мир на нашу землю. Понад дві тисячі радянських воїнів різних національностей віддали своє життя в боях за оборону і визволення Великобурлуччини. Загалом понад п’ять з половиною тисяч наших земляків не повернулися з фронтів Другої світової війни. Вічна їм пам’ять. І сьогодні ми повинні зробити все від нас залежне, аби подібна трагедія не повторилася в новітній історії України», - зазначив В.Терещенко.

На завершення присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Батьківщині-Матері.