Розпочато новий футбольний сезон!

Дата: 05.06.2020 08:51

30 травня 2020 року на футбольних полях громади та району стартував «Чемпіонат Великобурлуччини з футболу 2020 року».

Бажання взяти участь в цих змаганнях виявили команди: «Приколотне», «Буряківник» (с. Федорівка), «Зоря» (КФК ТОВ «Зоря» с. Шипувате), «Дружба» (с. Григорівка), «Факел» (с. Катеринівка), «Пальміра» (с. Просянка), «Маяк – Підсереднє» (КФК ПрАТ «Підсереднє»), «Авангард» (КФК Великобурлуцька селищна ОТГ), «Вікторія» (с. Гнилиця Перша).

Матчі відбулися в смт. Приколотне, с. Григорівка, с. Шипувате, с. Федорівка і мали наступні результати:

«Приколотне» - «Авангард» 2:8,
«Дружба» - «Пальміра» 3:1,
«Зоря» - «Факел» 0:0,
«Буряківник» - «Маяк Підсереднє» 1:4.

Більш детальна інформація про хід чемпіонату наведена нижче в таблицях.