10 тур «А судді хто?!»

Дата: 07.08.2020 08:28

Матчами, які були зіграні 1 серпня 2020 року, розпочалося друге коло «Чемпіонату Великобурлуччини з футболу – 2020 року». Лідери змагань «Дружба», «Маяк-Підсереднє», «Авангард» синхронно здобули перемоги доклавши для цього максимум зусиль. По ходу зустрічі «Маяк-Підсереднє» та «Авангард» програвали, а «Дружба» лише на 83 хвилині гри забила переможний м’яч. Однією з проблем цих змагань є відсутність бажаючих здійснювати арбітраж матчів. Не завжди організаторам змагань вдається забезпечити суддівство поєдинків, з наявних шести суддів, які здійснюють цю не легку роботу, за що їм треба висловити велике спасибі.

«Федерація футболу Великобурлуцького району» запрошує всіх хто бажає здійснювати арбітраж футбольних матчів до співпраці (телефон для довідок: 095-66-291-88).

Більш детальна інформація про хід чемпіонату приведена в таблицях.