«Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

Дата: 27.07.2020 08:25

30 липня 2020 року об 11:00 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена запрошують суб’єктів підприємництва до участі у вебінарі на тему: «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

Мета заходу: ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та захисту місцевого самоврядування, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб.

Контактна особа Мінекономіки – Кузема Марина Валеріївна, тел: (044) 596-68-29.

Для приєднання до участі у вебінарі необхідно заповнити реєстраційну форму за наступним посиланням: https://forms.gle/X16MT3YViqnddoPK8.