Розпочато реконструкцію парку

Дата: 17.08.2016 08:13

Парк культури та відпочинку є невід’ємною частиною районного центру та має забезпечити зони тихого відпочинку з прогулянками, зони активного відпочинку з підзонами розваг, видовищ та ігор. Отже парк розрахований на задоволення потреб широких верств населення та спрямований на забезпечення відпочинку у поєднанні з культурним вихованням.

Беручи до уваги сучасний стан паркової зони в смт. Великий Бурлук - селищною радою було прийнято рішення про проведення реконструкції парку.

Метою реконструкції є організація освітлення парку, встановлення лавок для відпочинку, розширення дитячого майданчика, облаштування тротуарів, висадження саженців дерев та інше.

На початку серпня розпочато перший етап реконструкції а саме видалення аварійних дерев та встановлення світильників освітлення парку.

Сподіваємося на підтримку та звертаємося до всіх мешканців з проханням зберегти об?єкти благоустрою у належному стані, оскільки зруйновані об?єкти перетворюють населений пункт на полігон відходів